BIOENERGOTERAPIA

Na samym wstępie trzeba bardzo wyraźnie podkreślić, że bioenergoterapia czy jakakolwiek inna praca z energiami ma być wsparciem dla Medycyny Akademickiej i różnych innych terapii i praktyk medycznych.

Bioenergoterapia to zupełnie inna wiedza i praktyka, więc w żaden sposób nie może konkurować z nauką, jej doświadczeniami i uzyskanymi dowodami. Nie można więc tego w żaden sposób porównywać w stosunku 1 do 1.

Oczywiście, człowiek, zwierzę czy jakakolwiek inna istota żywa jest tutaj punktem stycznym. I dlatego praca bioenergoterapeuty czy terapeuty energetycznego musi szanować tę styczność i w najlepszej wierze dążyć do jej wsparcia i pomocy.

Ogólnie rzecz ujmując, bioenergoterapia jest jedną z wielu wspomagających naturalnych metod, mających na celu poprawę jakości życia człowieka i innych istot żywych.

Warto dołożyć starań, aby praca bioenergoterapeuty przyniosła namacalna ulgę potrzebującemu i wspierała go na planie psychicznym, bo to ważny czynnik w procesie zdrowienia.

Podstawą rozpoczęcia jakiejkolwiek pracy jest bardzo uczciwy i dogłębny wywiad, najlepiej kiedy jest on podparty wynikami aktualnych badań medycznych, lub prawdziwym sprawozdaniem ze strony potrzebującego, jak wygląda obecny przebieg leczenia.

Pomimo, ze bioenergoterapeuta absolutnie nie jest równorzędny z dyplomowanym lekarzem medycyny, obowiązuje go także kodeks etyki i przyświeca nadrzędna zasada >PRIMUM  NON  NOCERE< – po pierwsze NIE SZKODZIĆ!

Bioenergoterapia
Leczenie bioenergoterapia

Bioenergoterapeuta podchodzi do człowieka i do wszystkich istot żywych pod kątem wielowymiarowym i głównie się skupia na pracy na tych przestrzeniach.

Po dokończeniu wywiadu z potrzebującym pomocy, bioenergoterapeuta przechodzi do zdiagnozowania tych miejsc, które zgodnie z odbytą nauką, przygotowującą warsztat pracy, „wykazują” niedomagania i zaburzenia energetyczne.

Kolejnym etapem jest jak „najdokładniejsze” oczyszczenie tych wszystkich miejsc, przy bezwzględnym zachowaniu bhp bioenergoterapeuty, i następnie „zaproszenie” w te miejsca boskiej energii, która ma za zadanie doenergetyzować i wzmocnić, aby w konsekwencji „zastabilizować” te energię w ciele fizycznym człowieka.

Temu wszystkiemu przyświeca podstawowy cel – poprawa samopoczucia i komfortu życia osoby potrzebującej, oraz jak najlepsze uzupełnienie i pomoc w procesie zdrowienia i terapii medycznej u potrzebującego.

Jeżeli osobie, która się zwraca się o pomoc, dokładnie i wyraźnie wytłumaczymy, na czym polega i jak będzie przebiegać praca praca bioenergoterapeuty – to unikniemy niepotrzebnych niedomówień, rozczarowań i zarzutów o nieuczciwość i brak etyki pracy.

Wszystkich potrzebujących zapraszam serdecznie do współpracy!

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ!

Tworząc stronę Energie+, przyświecało mi marzenie, aby stworzyć warsztat oparty na pasji pomagania innym, rzeczowym i inżynieryjno / naukowym podejściu do otaczającego nas wszechświata w którym wszyscy żyjemy oraz szeroko rozumianym szacunku do drugiego człowieka.

Każdy ma prawo do swoich poglądów, każdy ma prawo posiadać własne zdanie i każdemu z nas należy się wysłuchanie.

Nie musimy się ze wszystkim ślepo zgadzać, ale szanujmy się nawzajem. Wtedy mamy możliwość doświadczać na różnych poziomach i wzajemnie czerpać ze swojej wiedzy i indywidualnego doświadczenia.

+48 605 788 240

kontakt@energieplus.pl

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.